Keter Bahçe Mobilyaları

Keter Plastik, dünyanın önde gelen plastik bazlı ev ve bahçe mobilyaları üreticilerinden biridir. Tüketici öngörüleri tarafından yönlendirilen yeniliklere odaklanan Keter, etkileyici bir mobilya, depolama ve organizasyon çözümleri yelpazesi sunmaktadır. Her bir Keter ürünü, plastik, etkileyici tasarım ve benzersiz işlevselliğin dayanıklılıkla birleştiği, konsept ürünler bütünüdür. Tüketicilerin günlük hayatlarını kolaylaştırmak ve geliştirmek küresel başarılarının anahtarı olmuştur.

Keter Plastik’in ürünleri, dört Red Dot Tasarım Ödülü ve 2014’ün En İyi Tasarım Ödülü de dahil olmak üzere bir çok prestijli uluslararası ödülle tanınmıştır. İsrail’de Keter, olağanüstü şartlarda ve on yıllarca birikimi olan firmalara verilen İsrail İhracat Ödülü’nü kazanmış olup, İsrail ihracat rakamlarına uzunca bir süredir katkı sağlamaktadır. 2013 yılında da ödülün tekrar sahibi olmuş ve bu ödüle ikinci kez layık görülen ilk ihracatçı olmuştur. Keter Plastik ayrıca 2014 ve 2015 yıllarında İsrail Superbrands ödülünü ve sürdürülebilir endüstriyel tasarımda mükemmelliği temsil eden 2009 Atir Ödülü’nü kazanmıştır.

Keter Plastik, 60 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren küresel bir kuruluş olan Keter Group’un bir parçasıdır. Grup, dokuz ülkede 18 fabrika ve iki dağıtım merkezi işletmektedir ve şu anda dünya çapında 100’den fazla ülkeye satış yapmaktadır, bu pazarların çoğunda distribütörlere ve bölge bayilerine  sahiptir. BMS Mobilya, Yücel Bahçe Mobilyaları A.Ş. aracılığı ile, enjeksiyon rattan bahçe mobilyaları ürün grubunun Marmara Bölge Bayisi’dir.

Ayrıca Keter’in ürünleri, ürün tasarımı ve tasarım ödülleri ile tanınmıştır: Red Dot Tasarım Ödülü (2010, 2011 ve 2013), ID Yıllık Tasarım Değerlendirmesi (2010) ve Yılın DIY Ürünü (2010).

Bu etkileyici küresel üretim ayak izi ve daha geniş küresel satış desteği ile Keter Group, esnek lojistik, daha hızlı satış kanalları ve müşteri hizmetlerinde daha yüksek cevap verme yeteneği sunabilmektedir. Tüm bu avantajlar, yıllık satışların 1 milyar doların üzerinde gerçekleşmesine neden olmuştur. Keter Grubu, dünya çapındaki en iyi 250 perakendecinin de dahil olduğu, dünya çapında 25.000 perakende satış noktasına dağıtılıyor ve bu ilişkilerin çoğu 25 yıldan uzun süredir varlığını sürdürmektedir.

İletişim

E: info@bmsmobilya.com

HQ: Meclis Mah, Atatürk Cd. No:41/B, 34785 Sancaktepe / İstanbul

T: +90 531 783 03 68

Showroom: Kağıthane Cad. No:112 – 114, 34403 Çağlayan / Kağıthane / İstanbul

T: +90 212 320 09 73